Cześć! Miło, że do nas zaglądasz. Chcielibyśmy opowiedzieć Ci trochę o sobie.

Julia – kocha zwierzęta, jeździ konno od 10 roku życia. W jej jadłospisie wilczy znajdziesz conajwyżej apetyt – jest wegetarianką. Uwielbia modę, kosmetyki, YouTube. Do życia zdecydowanie potrzebuje dużo słońca.

Przemysław – artysta, muzyk, niepokorna dusza. Ciężko go okiełznać, ale zawsze można na niego liczyć. Ciągle się czegoś uczy i ciągle czegoś szuka. Kocha dobrą jakość, przestrzeń i telecastery.

Kilka lat temu zaczęliśmy podróżować, co szybko stało się naszą wielką pasją. Aby doświadczenia z czasem nie wyblakły, postanowiliśmy stworzyć blog, który będzie naszym pamiętnikiem i przewodnikiem.

Sway the way – skąd ta nazwa? Dla nas oznacza kołysanie, balansowanie, szukanie złotego środka. Mamy wrażenie, że na tym właśnie polega życie. Na ciągłym poszukiwaniu i sprawdzaniu różnych scenariuszy. My postanowiliśmy doświadczać przez podróżowanie i poznawanie lokalnej kuchni, która jest dla nas jednym z najważniejszych elementów kultury.

Możesz tutaj liczyć na ciekawe przygody i podróże nieutartymi szlakami. Treści, które dla Ciebie przygotowujemy są rozrywkowe. Nie będziesz się z nami nudzić! Dużo jemy w naszym rodzinnym mieście – Łodzi oraz za granicą. Testujemy zarówno restauracje jak i uliczne jedzenie!

Bądź częścią naszej przygody!
Julia i Przemysław