WSPÓŁPRACA

O nas:
Jesteśmy parą i najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiamy razem podróżować, jeść i realizować kolejne projekty. Każdy wypad postrzegamy jako przygodę i często przecieramy swoje własne szlaki. Zawsze dobrze się przy tym bawimy, przez co tworzone przez nas treści mają charakter rozrywkowy. Kochamy kręcić filmy, dlatego na naszym kanale na YouTube jest ich już ponad 100! Oszaleliśmy też na punkcie Instagrama i regularnie uwieczniamy na zdjęciach najpiękniejsze momenty.

Referencje

Ze Sway the way poznaliśmy się latem 2018, a nasza współpraca zaowocowała wspaniałymi nagraniami z Walencji i Bukaresztu. Bardzo liczymy, że w 2019 uda nam się wyruszyć jeszcze wspólnie do innych miast w Europie. Julia i Przemek pięknie opowiadają, są otwarci na pomysły i sami mają ich 100 na minutę. Nieustannie też rozwijają swoje kompetencje, co bardzo przekłada się na jakość nagrań i zaowocowało w naszym przypadku pięknymi zdjęciami.
5/5
Kreatywni, pracowici, profesjonalni, z poczuciem humoru. Współpraca ze Sway the Way układa się zawsze doskonale. Filmy i zdjęcia od podróżników dostajemy błyskawicznie i spełniają nasze oczekiwania z nawiązką.
5/5
Praca ze Sway the way to czysta przyjemność. Blogerzy rozumieją potrzeby biznesowe i potrafią je profesjonalnie zaadresować. Treści, które tworzą, są zdecydowanie rozrywkowe i wysokiej jakości. Polecam!
5/5

Możliwości współpracy:

– promocja kierunku podróży (miasta/regionu) / wyjazdy prasowe

– promocja produktów i usług przydatnych w podróży

– eventy, otwarcia nowych restauracji, hoteli, SPA

– recenzje produktów kosmetycznych, promocja marek odzieżowych

– recenzje aplikacji oraz usług lifestyle’owych

 

Chcesz sprawdzić jak się z nami pracuje? Wyślij nam maila z krótkim info o Twoim projekcie. Wzamian dostaniesz wstępnie opracowany pomysł projektowy! 


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.