Dve Palochki | Petersburg

Sway the way petersburg Dve pałoćki15

Moskovsky Ave, 21, Sankt-Peterburg, Rosja, 190005
+7 812 775-12-13150 – 600 RUB

Dve Palochki

Restauracja japońska · Restauracja europejska

Sway the way petersburg Dve pałoćki16

Sushi w Petersburgu? Czemu nie. Okazuje się, że jest tu tak samo popularne jak w innych dużych miastach w Europie.Dve Palochki to sieciówka bardzo popularna w Piterze, a także w Moskwie. W menu oprócz bardzo szerokiej selekcji sushi, mają również o dziwo dania typowo obiadowe kuchni europejskiej, burgery czy sałatki.

Nowoczesne wnętrze i sympatyczna obsługa – to przywitało nas przy pierwszej wizycie w Dve Palochki. Za drugim razem, nie było już tak dobrze. Brudny stolik i bardzo długie oczekiwanie na obsługę skutecznie nas zniechęciło i ostatecznie nie podjęliśmy nawet próby zamówienia dań.

Sway the way petersburg Dve pałoćki10
Sway the way petersburg Dve pałoćki14

Wróćmy jednak na chwilę do testu nr 1, który musimy zaliczyć do udanych. Zamówiliśmy 4 różne rolki, m.in z krewetką w tempurze, tuńczykiem i łososiem. Ryba w sushi była świeża, a krewetki nie za tłuste czy wysuszone. Dodatki jak mango czy awokado dojrzałe i soczyste. Dla mnie to bardzo ważne, bo zdarza się, że podadzą nam sushi z niedojrzałym mango, które jest twarde i bez smaku. Ryż był w sushi puchaty, lekki i idealnie przyprawiony.Może nie było to najlepsze sushi jakie w życiu jedliśmy, ale naprawdę smaczne, szybko podane i nie drogie! To tego dzbanek herbaty jaśminowej i to wyjście zaliczamy do bardzo udanych.

Dve Palochki
  • Jedzenie
  • Obsługa
  • Wystrój
  • Lokalizacja
4

Dve Palochki

Dobre miejsce na sushi w Petersburgu.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Recenzowali Wam: Julia i Przemysław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *