Dve Palochki | Petersburg


Moskovsky Ave, 21, Sankt-Peterburg, Rosja, 190005

+7 812 775-12-13

150 – 600 RUB

Dve Palochki

Restauracja japońska · Restauracja europejska

Sushi w Petersburgu? Czemu nie. Okazuje się, że jest tu tak samo popularne jak w innych dużych miastach w Europie.

Dve Palochki to sieciówka bardzo popularna w Piterze, a także w Moskwie. W menu oprócz bardzo szerokiej selekcji sushi, mają również o dziwo dania typowo obiadowe kuchni europejskiej, burgery czy sałatki.

Nowoczesne wnętrze i sympatyczna obsługa – to przywitało nas przy pierwszej wizycie w Dve Palochki. Za drugim razem, nie było już tak dobrze. Brudny stolik i bardzo długie oczekiwanie na obsługę skutecznie nas zniechęciło i ostatecznie nie podjęliśmy nawet próby zamówienia dań.


Wróćmy jednak na chwilę do testu nr 1, który musimy zaliczyć do udanych. Zamówiliśmy 4 różne rolki, m.in z krewetką w tempurze, tuńczykiem i łososiem. Ryba w sushi była świeża, a krewetki nie za tłuste czy wysuszone. Dodatki jak mango czy awokado dojrzałe i soczyste. Dla mnie to bardzo ważne, bo zdarza się, że podadzą nam sushi z niedojrzałym mango, które jest twarde i bez smaku. Ryż był w sushi puchaty, lekki i idealnie przyprawiony.

Może nie było to najlepsze sushi jakie w życiu jedliśmy, ale naprawdę smaczne, szybko podane i nie drogie! To tego dzbanek herbaty jaśminowej i to wyjście zaliczamy do bardzo udanych.

Dve Palochki
  • Jedzenie
  • Obsługa
  • Wystrój
  • Lokalizacja
4

Dve Palochki

Dobre miejsce na sushi w Petersburgu.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Recenzowali Wam: Julia i Przemysław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *