Najbardziej Instagramowe miejsca w Bukareszcie

Najbardziej Instagramowe miejsca w… staje się naszą serią postów. Tym razem zdradzamy Wam najbardziej fotogeniczne miejsca w Bukareszcie!

Cărturești Carusel

Niesamowita księgarnia zlokalizowana na Starym Mieście. Budynek, w którym jest zlokalizowana jeszcze kilka lat temu był w ruinach, teraz natomiast to jedno z najpiękniejszych i najbardziej Instagramowych miejsc w Bukareszcie.

Stare Miasto

Urocze, dość podniszczone uliczki Starego Miasta to idealne miejsce na zdjęcia. Znajdziecie tu scenerię jak w Paryżu czy Berlinie. Na Starym Mieście spotkacie też urocze uliczki z parasolkami. Idealne na Instagrama!

Klasztor Stawropolski

Niewielki i jeden z najpiękniejszych klasztorów zlokalizowany w starym mieście. Nadal zamieszkiwany jest przez mnichów, a na jego placu możemy znaleźć elementy innych cerkwi i budowli prawosławnych zniszczonych w trakcie komunizmu.

Psajul Macca Vilacrosse

Wyjątkowy pasaż Macca Pasajul Vilacrosse to bardzo fotogeniczne miejsce i trochę przypominające Galerię Vittorio Emanuele II w Mediolanie. Oprócz aspektów wizualnych, docenić trzeba też klimat tego miejsca – idealny na popołudniową kawę lub shishę. 

Łuk Triumfalny

Bardzo trudno zrobić sobie przy nim zdjęcie bez samochodów w tle, bo znajduje się przy jednym z najczęściej uczęszczanych rond. Jeśli Wam się uda – brawo, jeśli nie – nadal zdjęcie może być wspaniałe. 

Gdzie najchętniej zrobilibyście sobie zdjęcie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Doświadczajcie z nami!

Relacjonowali Wam: Julia i Przemysław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *