Marketplace | Petersburg

Sway the way petersburg market place 1014
Nevsky pr., 92 Mayakovskaya station, Petersburg
+7 (981) 128 23 69

150 – 400 RU

Marketplace

Restauracja rosyjska · Restauracja europejska · Kuchnia azjatycka · Kawiarnia


Marketplace to sieciówka z knajpami w Petersburgu i Moskwie. W samej Wenecji Północy mają aż 10 restauracji. Co ich wyróżnia? Ciekawy koncept, świetne jedzenie i fajny wystrój! Wchodząc do Marketplace otrzymujemy kartę, na którą nabijane są wybrane przez nas potrawy na każdym stanowisku. Za wszystkie wybory płaci się przy wyjściu.

Stanowisk jest kilka – mamy punkt z kuchnią azjatycką, czyli tzw. ”wok”, stanowisko z sałatkami, potrawami z grilla, makaronami oraz typowymi potrawami obiadowymi, tj. zupami oraz daniami drugimi. Znaleźć też można kanapki i rollsy oraz punkt z kawą i deserami. Taki rozkład daje dużą swobodę. Masz ochotę na mięso z grilla? Proszę bardzo! Chcesz zjeść do tego makaron z krewetkami po azjatycku? Nikt się nie zdziwi. A może lubisz sam komponować sałatki? W Marketplace możesz wybrać dowolną ilość składników. Co więcej, wszystko jest świeże, widzisz jak jest przygotowywane i masz możliwość wybrania najdziwniejszej kombinacji.

Do tego miejsca przyszliśmy dwa razy, za każdym razem w innej lokalizacji. Próbowaliśmy zup (barszcz i fińska zupa rybna), potraw z grilla (polędwiczki wieprzowe), potraw azjatyckich (makaron z krewetkami i kurczak słodko kwaśny z warzywami i ryżem) oraz deserów i wszystko było pyszne!

Jeśli dodamy do tego przystępne ceny, dogodne lokalizacje i miłą obsługę, mamy zwycięzcę! Musimy dodać, że Marketplace oferuje też śniadania.

Wybierając się tam pamiętajcie jednak, że jest to super popularna lokalizacja. Może się zdarzyć, że na stolik będziecie musieli chwilę poczekać czy też stanąć w kolejce po sałatkę. Dodatkowo, po niektóre potrawy, np. te z woka czy grilla trzeba wrócić, bo są przygotowywane na bieżąco w danym punkcie.


Marketplace
  • Jedzenie
  • Obsługa
  • Wystrój
  • Lokalizacja
4.3

Marketplace

Świetne potrawy w przystępnych cenach.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Recenzowali Wam: Julia i Przemysław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *